PQuiz Canlı Bilgi Yarışması

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50 MB
  • Version 1.1.
  • Dil Türkçe
  • Firma PwinLabs
Bilgi dağarcığınıza genişletmek için PQuiz Canlı Bilgi Yarışması mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Android işletim sistemi bulunana akıllı cihazlarınıza PQuiz Canlı Bilgi Yarışması mobil oyununu indirerek mevcut bilgi düzeyini artıracak ögeleri değerlendirebilirsiniz. Alanında uzaman kişiler tarafından ödüle layık görülen PQuiz Canlı Bilgi Yarışması'nda yer alan 12 soruyu da bilerek 1000 TL, 1500 TL, 2000 TL ya da 5000 TL kazanın. 

Mobil cihazdan bilgi oyunu oynayarak eğlenmek çok dazla arama yapmanıza gerek yok, PQuiz ile saatlerce bilgi yarışı oynayarak deli gibi para kazanabilirsiniz. Online bilgi yarışması Pquiz'de her gün uygulamada belirtilen saatte canlı yayında, ünlü bir spikerin sunumu eşliğinde ve diğer online kullanıcılarla eş zamanlı olarak ödüllü bilgi yarışmasına katılabilirsiniz.

En eğlenceli bilgi yarışı deneyimini sunan PQuiz'i oynarken arkanıza yaslanın ve sakin kafa ile size sorulan sorulara odaklanın. Doğru bildiğiniz taktirde sanal para kazanacaksınız. Bu muhteşem ödüllü bilgi yarışması için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur, şansınıza ve bilginize güveniyorsanız zengin olmaya hazır olun. 

Pquiz ile hem eğlenecek hemde bilgi dağarcığınızı genişleterek eğleneceksiniz. Akıllı cihazlarınız internete bağlı olduğu sürece dilediğiniz yerde oynama keyfini yaşayın. Soruları bilmek size ekstra puan ve bir sonraki seviyeye geçmeye hak kazandıracaktır. Her seviyede farklı zorluk düzeyine sahip sorular ile karşı karşıya kalacaksınız. Bilin ve kazanın. PQuiz Canlı Bilgi Yarışması indir